![](/_nw/396/01648087.jpg)
У 2020 році у Шацькій ОТГ запланували реконструювати чотири об'єкти спортивної інфраструктури.
Про це йшлося під час чергової сесії Шацької ОТГ.
Затверджуючи план заходів з виконання програми соціального та економічного розвитку громади, депутати не залишили осторонь об'єкти спортивної інфраструктури.
Як розповіла виконуюча обов'язки голови Шацької ОТГ Людмила Цевух, у 2020 році в Шацькій ОТГ запланували капітально реконструювати Шацький селищний стадіон (вже є виготовлений проєкт, який подали на державну програму будівництва та реконструкції 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів).
Серед шкільних стадіонів запланували капітально відремонтувати їх у селах Мельники (встановити мультифункціональне поле зі штучним покриттям і сама реконструкція стадіону) та Прип’ять (облаштування).
![](https://picua.org/images/2020/01/02/e3187fe2008d4b8c780fab86559099b3.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/01/02/89847d72fea6c8203363a7aca736174c.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/01/02/3405986282aad691ec049d8d20c628f4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/01/02/1d1c2cf9d8f25f3c5a5ebfd3cc060e36.jpg)
shatsk.rayon.in.ua
=
Див. також:
У Ковелі відкрили штучне футбольне поле