![](/_nw/399/14397406.jpg)
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин про будівництво найбільшого спортивного об’єкту в місті: «Наш найбільший, допоки, об’єкт - Палац Спорту. Будуємо попри все! Робота кипить на повну, темпи будівництва, насправді, досить пристойні. Роботи відновилися в перші дні 2020 року.
Адміністративно-спортивно-господарська будівля вже з вентиляцією, монтується електрика, усі об’ємні будівельні роботи завершені. До слова, тут, окрім адміністративних, медичних, розважальних, господарських приміщень, роздягалень, тренажерних залів є чотири зали площею 290 кв. м.
Спортивна арена вже має дах, завершується будівництво трибун на 2 700 місць (з балконом, який може вміщувати до 3 100 глядачів), завершується будівництво підтрибунних приміщень, аварійних виходів, роздягалень тощо. Збудована також трансформаторна підстанція».
![](https://picua.org/images/2020/02/26/08c648ad2c5f595c612ab1f367d89e8e.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/24ba97ab0a57d454850bfb2752eeaf66.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/18708c1be571e554572c0f282f1a9704.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/b4ccac37797f37c7f374bb2f791566e9.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/96af2e433553817dfa846646383fce7f.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/146dc051c4445918b3c323d9b17a272d.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/5fabfcf7be5870567cde612e26e3ee43.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/2b535a5b5fdb8cb1e672358b3743e047.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/cfa7b9db9b17231edfc5ee1668534b34.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/5e721b001e3fdc7c220d695f7737a132.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/26/b80c1f16a14407fa09da475d21e08536.jpg)
Хмельницька міська рада
=
См. также: