![](/_nw/393/81736881.jpg)
У Дніпрі вже давно стоїть закритим «Мандриківській ринок» на бульварі Слави, 2б. Виявилося, замість ринку побудують спортивно-оздоровчий комплекс.
Коли про закриття ринку тільки заговорили, жителі Дніпра створили петицію про його збереження в Єдиній системі місцевих петицій. Однак вимогу так і не задовольнили. Людям, які там працювали, дали термін на те, щоб покинути територію до 15 жовтня 2018 року. Зараз місце будівництва огородили парканом, за яким кипить робота. Відомо, що тут з'явиться 2-поверховий оздоровчий комплекс, площею 2942,1 м².
Думки місцевих жителів з цього приводу розділилися. Євгенія, мешканка сусідньої вулиці, розповіла: «Продукти можна купувати в супермаркеті, яких тут безліч. А ось в оздоровчий комплекс був би тут до речі - я б записала туди своїх дітей і не довелося б далеко їздити на секції». Ігор, житель сусіднього будинку, висловив іншу думку: «Я не хочу купувати продукти в супермаркеті. Мені подобалися домашні продукти. Тепер доведеться їздити на інший ринок».
![](https://picua.org/images/2019/11/01/c247f3bf64b7ba8da817675edbc6c2f4.jpg)
Ринок більше не працює
![](https://picua.org/images/2019/11/01/1bfa9346df1443706f26108e046868af.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/01/cce97b9c80ee5e135270b686d4966377.jpg)
Ось, що тут буде
![](https://picua.org/images/2019/11/01/72073cf8bf3cd1153e5bb353b90b0961.jpg)
Замість ринку з'явиться оздоровчий комплекс
![](https://picua.org/images/2019/11/01/e48c876da06e72582a8a324770bd27a2.jpg)
Робота кипить
![](https://picua.org/images/2019/11/01/4098f3f10bc596ff6e128293a54687dc.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/01/f6bae6520a78294763096f7b385aadb5.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/01/463f6cd0e9de21412f63cf2eaa2b5d7e.jpg)
Ринок знаходився на бульварі Слави
Інформатор
=
Див. також:
Президент БК Дніпро про реконструкцію СК Метеор