![](/_nw/416/97554312.jpg)
У Мелітополі менш ніж за рік відремонтували дитячо-юнацьку школу №3, перетворивши її у сучасний спортивний комплекс. Вартість ремонтних робіт склала 51 млн 450 тис грн, з яких 42 млн 875 тис виділив Європейський інвестиційний банк, решта суми - з місцевого бюджету.
На церемонії відкриття був присутній Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, керівництво Мелітополя, області, представництва ЄС в Україні, експерти Європейського інвестиційного банку та ПРООН. Гості назвали об'єкт найкращим спорткомплексом в Україні.
У спорткомплексі будуть проводити заняття по семи видам спорту: дзюдо, гандболу, баскетболу, сумо, вільній боротьби, плаванню, художній гімнастиці. Для цього в ньому є три спортзали зі спеціальним покриттям і тренажерами: зал боротьби, гімнастики (із дзеркальною стіною) і для ігрових видів спорту.
В ігровому залі зможуть проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівня з баскетболу, гандболу та флорболу. Висота залу становить 10 метрів, площа ігрового поля - 800 квадратних метрів, а загальна - 1000. Тут нова підсвітка, електронне табло, спортивний інвентар та спеціальне покриття.
Для спортсменів обладнали 10 роздягалень. Є також хостел з 6 кімнат на 48 місць для учасників змагань з інших міст. Всього спорткомплекс може одночасно прийняти 300 спортсменів, тому тут зможуть проводити змагання всеукраїнського рівня. У планах - створення кімнати для реабілітації спортсменів.
На території спорткомплексу є три спортивні майданчики і тренажерний майданчик, де зможуть займатися і місцеві жителі. У будівлі та по периметру встановлено відеоспостереження.
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/20150798640653381268829295337454821226390380n_60caf4a1d79b3.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/picture-2_60caf4a9640d2.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/picture-4_60caf4b4359cd.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/picture-5_60caf4b8e74d6.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/20161744540639526636714072342946445700920259n_60caf4a26462d.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/20193271440653344468832975581080673091039316n_60caf4a3a9234.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/20137029040639524270047646968938871052630332n_60caf4a11734a.jpg)
![](https://s.061.ua/s/3/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/566/20222672240639525103380894772882249134327680n_60caf4a4437ab.jpg)
061.ua
=
Див. також:
Реконструкція ДЮСШ №3 у м. Мелітополь. Квітень 2021