Главная » 2016»Лютий»10 » НФЛ . «Рэйдерс» проведут сезон 2016 года в Окленде
09:33
НФЛ . «Рэйдерс» проведут сезон 2016 года в Окленде
Владелец «Рэйдерс» Марк Дэвис сообщил в интервью о том, что он ведет переговоры по продлению аренды «Колизея» и хочет, чтобы его команда осталась в Окленде.
«В данный момент мы ведем переговоры о продлении аренды на 2016 год. После их завершения мы определим, где «Рэйдерс» будут играть в будущем», — сказал Дэвис.
Он также добавил, что для команды нежелательно оставаться в нынешнем положении еще год, но данное решение «абсолютно точно имеет смысл».
Аренда стадиона официально истекает 17 февраля.
Мэр Окленда Либби Шааф сообщила о том, что городские власти хотят продолжить переговоры о возможном строительстве нового стадиона, но понимают озабоченность Дэвиса тем, где будет играть команда в 2016 году.
Окленд так скоро все свои команды растеряет. ГСВ во Фриско. Атлетикс давно бы в Сан Хосе свалили, да лига не даёт. Рэйдерс тоже ищут варианты. Если с ЛА не прокатит, то куда они могут податься?? Сан Антинио вряд ли. В Техасе итак 2 команды. А больше из крупных городов без команды НФЛ ничего не приходит на ум.
а) Лас Вегас (но Лига не захочет) б) Сан Антонио (лобби Крёнке и Джонса не даст, хотя там уже есть весьма и весьма приличный стадион) в) Сан Диего (те предложения городских властей, которые не устраивали Спаноса, устроят Марка Дэвиса) г) Окленд и новый стадион (денег нет ни у города ни у команды)
Одного стадиона в Сан Антонио мало. Нужно еще и медийная привлекательность. А с этим будут проблемы. Хьюстон и Даллас более привлекательны в этом плане. Те же Шпоры, долгие лидеры НБА не слишком зарабатывают на этом. В сравнении с другими командами. Калифорнийских 4, из которых 2 мечтают сменить прописку. А 3только переехала.
Сан Антонио один из самых привлекательных спортивных медиа-рынков США
двухмилионная агломерация со всего одной командой мейджор лиг, и в наглухо футбольном Техасе - даже без футбольной команды высшего студенческого дивизиона
где-то читал анализ незанятых спортивных рынков Штатов, благоприятность Сан Антонио для переезда спортивного франчайза была оценена в 96 кажется %
у них своя лига, СFL называется, Кубок Грея с 1909 года разыгрывают, когда ломка от того что сезон в НФЛ еще не начался смотрю первые туры канадского футбола, ну и финал регулярно, особенно прикалывает правило "руж" ))
Когда мяч попадает в очковую зону в результате панта, либо пробитого мимо ворот удара ногой, и не выносится из зоны игроком защищающейся команды, нападающая команда набирает одно очко
регбі раніше соккера з`явилось, називалось футбол за правилами союзу, потім почали утворюватися футбольна асоціація (соккер) футбольна ліга (регбіліг), американські, канадські, австралійські правила. Просто чомусь любителі соккера ображає коли їх улюблену гру історично правильно називають ))
Можливо, не багато читав про це. А про соккер-футбол, можна ображатись чи ні(там своя гра звуків)), але foot ball звичайно на 100% підходить єврофутболу. А амфут і регбі швидше hand ball ніж футбол. Ну це логіка, а далі йде "бюрократія" ))
теж не правильний висновок ))) помітив, що тільки в один футбол грають переважно ногами?
регбі, регбіліга, астралійський, американський, гельський перважно в руках м`яч пересувають
бо етимологія слова повязана з тим, що футбол була забавка простого люду, який бігав на своїх двох, на відміну від аристократів, які надавали перевагу спортивним кінним розвагам
хоче побачити як виглядає аутентичний футбол? ))
познайомся з прадідусем усіх сучасних ігор з мячем
в середньовічі у кожного народу був свій футбол, яки поступово витіснив соккер, бо мав цивілізовано прописані правила й ніс світло , так би мовити, прогресу бо був спражнім спортом, на відміну від простих сілянських забавок
Все це гарно і прекрасно. Але на сьогодні це просто "гра в логічність назв". Грають ногами і м'ячем. Так як у гандбол грають руками і м'ячем. А історія і походження це історія і походження. Тоді я можу кинути у вас рейтинги Чемпів.Світу, які навіть у правильно футбольних штатах встановлюють місцеві рекорди. Чи впізнаваність спорту. Ну це довго можна закидати так один одного))
в США взагалі спорт люблять, їх збірна,наприклад, півфіналіст першого Кубку світу
та й зараз їх футбольори регулярно з групи виходять на мундіалях. Про впізнаваність спорту не зрозумів..
це пересічний українець регбі від ам. футболу не відрізняє. Є цілі континенти які живуть без соккеру і фанатіють собі від крікету чи регбіліги. І взагалі більше хотів наголосити на тому,що коректніше казати не "європейський футбол",а саме соккер. Нічого в цій назві образливого нема, як часто думають
Бронза.. так.. але на тому ЧС було 13 команд. Ще жінки у них 3-ві чемпіонки. Люблять звичайно, я не "рускій політік" щоб стверджувати,що ЧС 94 у США був провальним))
Якщо не зрозумів, то і фіг з ним. Багато писати)) Щось типу "що це за сфера, яку копають ті хлопці?".
Континенти?) В чомусь так, але.. Саме континентів які живуть без футболу немає. Євразія, Дві Америки, Австралія, Африка.. Антарктида, так, там пінгвіни ігнорують цей футбол, у них свої народні забави))
Африка в основному футбольна. Півн. Америка тут так, свій футбол і хокей, якщо про Канаду. Південна Латинська Америка вся футбольна(що особливо смішно крім Венесуели де бейсбол головує)) Австралія тут всього по трохи. Азія абсолютно різна (Китай-теніс настільний і легка атлетика, Індія-крикет, Схід Азії -бейсбол.) Європа теж не на 100% одноманітна, але домінант футбол. Футбол просто найбільш масово-популяризований-бізнесовий вид спорту на планеті. Можливо через 50-100рр. таким буде хокей,коли всі будемо жити в ядерній зимі)))
як бізнес найуспішніші все таки велика американська 4-ка, як на мене. Соккер масовий, бо правила найпростіші й грати можна хоч консервною банкою на асфальті. Головне, що варто запамятати: соккер не можна називати "європейский футбол" це просто не грамотно, таке поняття чисто адміністративне. Бельгійці представники європейського футболу, збірна Мексики американського. Інший приклад: Чемпіони України Ужгородські Лісоруби як і більшість команд в європейському футболі використовують легіонерів з-за океану. Третій приклад: в американський футбол грають овальним мячем, а в соккер або футбол асоціації круглим.
ніхто ж не сперичається, що футбол спорт номер 1 в світі
я просто в захваті від фінансовї віддачі американських ігрових видів, і мене трошки дратує те що робить ФІФА чи УЄФА з футболом, а все тому що намагаються догнати по прибуткам американців
а чому вівдвідуваність збірної Вельса з футболу вдома в 2,5 рази меньша ніж у регбійної збірної? ))) навіяло першою домашкою драконів в цьогорічному Кубку шести націй. Я про Бейла,доречі, дізнався лише коли він у Реал перейшов. Щодня бачу хоч одну людину на вулиці Києва з емблемою бейсбольної франшизи "Янкіз" або "Доджерс", футбольна не так часто зустрічається
не знають, але носять, а Бейла знають але "Реал" не носять )) ми ж про бізнес потенціал говоримо )))
у британців нема совкового глоріхантерства заповнювати стадіони відповідно від успіхів команди, просто кельти мають інші смаки і ніякий Бейл їх не змінить, я б порівняв розповсюдження соккеру в світі, з російською мовою в Україні. Існує іноді просто через відсутність доступної альтернативи.
Соккер з усіх видів футболу просто має найпростіші правила, але видовищний потенціал у нього найменший. Історично розповсюджувався матроснею пяною англійською. Там де світло цивілізації несли поаристакратичніші представники Туманного Альбіону соккер чомусь не прижився. Тобто в колишніх англ. колоніях (вест індія, острови тихого океану, близький схід, Індія, Пакістан, Сінгапур, Австралія, Канада) він за популярністю поступається крікету , регбі та іншим видам ігровим, десь хокей, десь поло і т.п.
У бритів(чи англійців) розповсюджена практика вболівати за сильну команду, яка за щось змагається, це якщо ти живеш у якомусь містечку. Тобто рідна team і велика, яка за щось бореться.
Краще (набагато краще) було б, якби замість рос. була англійська. Який би світ перед нами відкривався. Але це інша тема.
Дивлячись як культура сприйме нове. В Іраці чи Єгипті брити теж були, але що там з британської культури прижилось добре?...
сам люблю футбол, вже 25 років страждаю, що улюбленний "Дніпро" без титулів )
просто хочу розширити кругозір, у футбола першість в світі ніхто не забирає, просто мені, наприклад, завжди було цікаво яке ставлення до нього в інших частинах планети, коли у свій час занурився в цю тему, побачив який яскравий і різноманітний наш світ )
заціни хоча б на вихідних Кубок шести націй, суперелітний турнір, з 1883 року проходить, в сучасному вигляді і складі, правда, лише з 2000-го, коли італійців через комерційний потенціал включили,але все одно цікаво, досі 2 очка за перемотгу і 1 за нічию (на інших турнірах 4 за перемогу) призначають, стадіони забиті
Ірак. Не те щоб колонія, так, легкий протекторат))
Черкаський? Теж за Черкаси 12 рік
Так і я не особливо сперечаюсь, прості аргументи. Про спорт взагалі сперечатись не надто розумно. Не те дійство,що заслуговує на велику увагу, але "хліба і зрілищ". Ще римляни знали як народ відволікати від важливих справ і проблем громади. Особливо гидко коли на спорті замішують патріотизм, (ніби я обираю *** собі місце народження) як особливо у совці було. Але як частина культури варта уваги.
Із кругозором все норм., я від керлінгу кайфую)) Завжди на приставках із задоволенням грав у хокей, баскетбол, бейсбол, футбол, теніс, більярд, ОІ, шаолінь футбол))
Треба ще знайти де ці "нації" подивитись) хоча sky sports чи bein sports все транслює))
прямі трансляції з нашими коментаторами, запис з комент. БіБіСі, матчі збірної, найцікавіші ігри чемпіонату теж транслюють, і загалом море інфи, роблять сайт одесити